Web Sitesi Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Koşulları


Doğuş Sigorta web sitesini kullanacak olan Kullanıcı/Kullanıcılar için bilinmesi gerekli olan kullanım koşullarının neler olduğunu açıklamaktadır.

Aşağıdaki tanımlar www.dogussigorta.com.tr sitesinin kullanımı için önemlidir.

Buna göre;

Doğuş Sigorta: Sitenin sahibi olan Doğuş Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.'yi,
Kullanıcı ve/veya Kullanıcılar: Siteyi ziyaret eden gerçek kişileri,
Web Sitesi: www.dogussigorta.com.tr adresinde yer alan web sitesini,

ifade eder.

Kullanım Koşulları

Kullanıcı veya Kullanıcılar, işbu Site'yi ziyaret ederken, Site'de yer alan, ister Doğuş Sigorta isterse üçüncü bir kişi veya kuruluşa ait herhangi bir yazı, bilgi, yorum, görüş, haber, görüntü, resim, şekil, grafik ve sair içerikten, bu içeriklerin yayınının kesilmesinden, gecikmesinden veya hatalı yayınlanmasından, bu içeriklerin kullanımından veya bu içeriklere dayalı olarak almış oldukları kararların sonuçlarından, Site'nin kullanım koşullarını okumamış veya okumuş ancak bunlara uygun davranmamış olmaları sebebiyle uğramış olduğu maddi veya manevi, müsbet veya menfi, ve olası herhangi bir zarardan veya masraftan Doğuş sigorta hukuki veya cezai hiçbir sorumluluğu olmadığını, Site'de yer alan bilgilerin doğruluğu ve/veya yeterliliğinin Doğuş Sigorta tarafından garanti edilmediğini kabul ve beyan etmişlerdir.

İnternet üzerinden sigorta işlemleri yapan kişiler, kendilerine sorulan riskle ilgili ve kişisel sorulara doğru ve tam cevap vermelidirler. Aksi halde, sigorta sözleşmesinden doğan haklarını kaybetmeyi kabul ederler. Doğuş Sigorta, kasti olarak yanlış bilgi veren ya da riskle ilgili bilgileri gizleyen kişilere karşı kanuni yollara başvuru hakkını saklı tutar.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgiler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile, ilgili uluslar arası telif hakkı düzenlemeleri ile hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlemnesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Doğuş Sigorta bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Kullanıcı veya Kullanıcılar, Doğuş sigortanın, Web Sitesi Kullanım Koşullarını tek taraflı olarak her zaman değiştirme veya güncelleme hakkına sahip olduğunu bilmektedir.