Yasal Uyarı

YASAL UYARI


Aksi belirtilmediği takdirde, internet sitemizde yayınlanan bütün metinler, resimler ve diğer işlerin telif hakkı Doğuş Sigorta’ya aittir ve Doğuş Sigorta’nin tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamında telif altındadır. Hiçbir öge ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar hakkında ilgili mevzuat hükümleri kapsamında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Bu sitede yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Logolar hiçbir şekilde kopyalanamaz ve kullanılamazlar. Aksine davrananlar hakkında ilgili mevzuat hükümleri kapsamında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Doğuş Sigorta internet sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı/ziyaretçi/müşteri yukarıda açıklanan bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Doğuş Sigorta internet sitesinde yer alan her türlü metin, görsel, tablo ve grafiklerin bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi kuruluşlardan temin edilmiş olması halinde içeriklerin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan içeriklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Doğuş Sigorta sorumlu tutulamaz.


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Kişisel bilgilerin mahremiyeti ve güvenliği konusu Doğuş Sigorta’nin faaliyet göstermekte olduğu sektörde sunduğu hizmet, çalışma prensipleri ve kurumsallığı çerçevesinde esaslı bir yer teşkil ettiğinden önem arz etmektedir.

Doğuş Sigorta beraber çalıştığı kurumların, ürün ve hizmetlerini kullanan ve/veya sonuçlarını gören tüketicilerin Doğuş Sigorta ile paylaşmış oldukları kurumsal ve/veya bireysel bütün bilgilere karşı yasal mevzuata uygun olarak gereken özen ve dikkati göstermektedir. Her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Doğuş Sigorta sorumlu tutulamaz.

Doğuş Sigorta tarafından kişisel bilgilere ait verilerin koruması ile ilgili tüm yasal düzenlenmelere uyulmaktadır. Site ziyaretçileri ve müşterilerimizden istenen bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamakta, ticari bir meta olarak değerlendirilmemektedir.

Doğuş Sigorta paylaştığınız kişisel verilerin kasıtlı veya kazara kullanılması, kaybı, yok edilmesi veya yetkisi olmayan kimseler tarafından erişilmesini önlemek için teknik güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Güvenlik tedbirleri düzenli olarak geliştirilmekte olup günün şartlarına göre uyarlanmaktadır. Alınan tüm önlemlere rağmen internet sitesi üzerindeki bilgilerin 3. kişiler tarafından izinsiz olarak yasaya aykırı bir şekilde ele geçirilmesi ve kullanılmasından Doğuş Sigorta sorumlu tutulamaz.